Horaire.html


Etablissement secondaire de Villamont


7/1 S.A522 Mme Line RICHARD
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 fra
all
eph
eph
fra
09h20 fra
fra
mus
eph
fra
10h25 ang
mat
fra
geo
mat
11h15 all
mus
fra
his
mat
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === geo
13h50 mat
trm act
--- all
avi
14h40 scn
trm act
--- ang
avi
15h30 scn
his
--- mat
---
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


7/2 S.A510 M. Sacha VARIN
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 mat
geo
fra
his
fra
09h20 mat
ang
his
mat
mus
10h25 trm act
mat
fra
all
mat
11h15 trm act
all
geo
mus
eph
12h15 === === === === ===
13h00 all
=== --- === ===
13h50 avi
fra
--- scn
fra
14h40 avi
fra
--- scn
fra
15h30 --- eph
--- ang
---
16h15 === eph
--- === ===



Retour la liste des classes


7/3 S.A610 Mme Sophie MUELLER
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 mat
ang
mus
fra
ang
09h20 mat
geo
all
geo
his
10h25 eph
eph
avi
mat
fra
11h15 eph
mat
avi
mat
fra
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- all
===
13h50 act trm
mus
--- his
scn
14h40 act trm
fra
--- fra
scn
15h30 all
fra
--- fra
---
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


7/4 S.A622 M. Martin KLLER
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === geo
=== ===
08h30 trm act
geo
fra
mat
all
09h20 trm act
fra
fra
mus
scn
10h25 fra
eph
mat
fra
scn
11h15 ang
eph
his
his
eph
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 all
mat
--- avi
fra
14h40 mus
mat
--- avi
fra
15h30 --- ang
--- all
mat
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


7/5 S.A521 Mme Laurane PINARD
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 mus
fra
mat
mus
mat
09h20 fra
fra
fra
geo
fra
10h25 his
trm act
ang
fra
fra
11h15 all
trm act
all
his
all
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === eph
13h50 avi
ang
--- mat
scn
14h40 avi
mat
--- mat
scn
15h30 --- eph
--- --- geo
16h15 --- eph
--- --- ---



Retour la liste des classes


8/1 S.A511 Mme Pauline VOIROL
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === fra
=== ===
08h30 mat mat
all
eph
eph
avi
09h20 ang
mus
eph
fra fra
avi
10h25 his
fra
mus
mat
all
11h15 fra
fra
--- mat
geo
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 scn
mat
--- ang
fra
14h40 scn
mat
--- all all
fra
15h30 geo
--- --- trm act
his
16h15 === === --- trm act
===



Retour la liste des classes


8/2 S.A611 Mme Laure LECOULTRE
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 ang
all
act trm
fra
mat
09h20 mat
mat mat
act trm
fra
mat
10h25 mat
fra fra
eph
mus
all
11h15 mus
fra
eph
his
fra
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- geo
===
13h50 fra
avi
--- all all
scn
14h40 fra
avi
--- eph
scn
15h30 his
ang
--- --- geo
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


8/3 S.A625 Mme Arbresha ISMAILI
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 fra
eph
scn
all
mat
09h20 fra
eph
scn
eph
geo
10h25 all
mus
act trm
fra
fra fra
11h15 ang
all all
act trm
fra
fra
12h15 === === === === ===
13h00 === ang
--- === ===
13h50 geo
mat
--- his
avi
14h40 mat mat
mat
--- his
avi
15h30 mat
fra
--- mus
---
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


8/4 S.A525 Mme Catherine DUPUIS
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 fra
fra fra
fra
act trm
mat
09h20 mat
all
mat
act trm
mus
10h25 his
mat
geo
avi
all
11h15 ang
mus
geo
avi
fra
12h15 === === === === ===
13h00 === eph
--- ang
===
13h50 scn
scn
--- mat mat
eph
14h40 fra
his
--- fra
eph
15h30 all all
fra
--- --- ---
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


8/5 S.A621 Mme Stphanie BOVEY
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 all
ang
mus
fra
eph
09h20 geo
his
fra fra
all
his
10h25 mat
fra
mat mat
scn
mus
11h15 mat
mat
geo
scn
all all
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 fra
eph
--- avi
fra
14h40 fra
eph
--- avi
fra
15h30 ang
--- --- mat
trm act
16h15 --- --- --- --- trm act



Retour la liste des classes


9g1 S.C501 M. Thibaud LEIGNEL
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 all all
--- ang
--- ---
08h30 fra fra
trm avi
fra fra
foge ocom ocom eco
all all
09h20 fra fra
trm avi
fra fra
foge ocom ocom eco
his
10h25 ang
ocom ocom ocom eco
mus
fra fra
his
11h15 --- ocom ocom ocom eco
all
fra fra
geo
12h15 === === === === ===
13h00 === mat mat
--- all
===
13h50 mat mat
mat mat
--- ang
---
14h40 mat mat
geo
--- eph
---
15h30 eph
tps tps
--- mat mat
---
16h15 eph
tps tps
--- --- ---



Retour la liste des classes


9g2 S.C503 M. Jonathan STARK
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 all all
--- his
--- geo
08h30 fra fra
act avi
fra fra
foge ocom ocom eco
all all
09h20 fra fra
act avi
fra fra
foge ocom ocom eco
his
10h25 tps tps
ocom ocom ocom eco
ang
fra fra
ang
11h15 tps tps
ocom ocom ocom eco
all
fra fra
mus
12h15 === === === === ===
13h00 === mat mat
--- all
===
13h50 mat mat
mat mat
--- ang
---
14h40 mat mat
eph
--- geo
---
15h30 eph
--- --- mat mat
---
16h15 eph
--- --- --- ---



Retour la liste des classes


9g3 S.C505 Mme Virginie ROSSIGNOL
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 all all
--- mus
--- ---
08h30 fra fra
eph
fra fra
foge ocom ocom eco
all all
09h20 fra fra
eph
fra fra
foge ocom ocom eco
geo
10h25 geo
ocom ocom ocom eco
his
fra fra
eph
11h15 his
ocom ocom ocom eco
all
fra fra
ang
12h15 === === === === ===
13h00 === mat mat
--- === ===
13h50 mat mat
mat mat
--- --- tps tps
14h40 mat mat
ang
--- ang
tps tps
15h30 --- avi trm act
--- mat mat
---
16h15 --- avi trm act
--- --- ---



Retour la liste des classes


9p1 S.C502 Mme Katja DERUNGS
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 ang
--- eph
map
---
08h30 fra
geo
fra
map ocom ocom eco
geo
09h20 all
all
fra
map ocom ocom eco
mat
10h25 avi trm act
map ocom ocom eco
ang
fra
mat
11h15 avi trm act
map ocom ocom eco
mus
his
all
12h15 === === === === ===
13h00 === his
--- === ===
13h50 tps tps
fra
--- mat
---
14h40 tps tps
fra
--- ang
---
15h30 mat
mat
--- eph
---
16h15 --- --- --- eph
---



Retour la liste des classes


9p2 S.C504 M. Sbastien RAMSEIER
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === mat
all
map
eph
08h30 avi act
fra
ang
ita ocom ocom eco
mat
09h20 avi act
his
geo
ita ocom ocom eco
his
10h25 mat
ita ocom ocom eco
fra
ang
fra
11h15 mat
ita ocom ocom eco
mat
mus
fra
12h15 === === === === ===
13h00 === all
--- === ===
13h50 all
tps tps
--- fra
---
14h40 ang
tps tps
--- fra
---
15h30 --- geo
--- eph
---
16h15 --- --- --- eph
---



Retour la liste des classes


9p3 S.A714 Mme Jolle RENIRKENS
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === fra
eph
map
his
08h30 trm act
fra
mat
eco ocom ocom eco
eph
09h20 trm act
mat
his
eco ocom ocom eco
eph
10h25 all
eco ocom ocom eco
fra
ang
all
11h15 mat
eco ocom ocom eco
ang
geo
fra
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 fra
geo
--- mus
---
14h40 fra
ang
--- mat
---
15h30 tps tps
all
--- mat
---
16h15 tps tps
=== --- === ===



Retour la liste des classes


10g1 S.A716 Mme Anne-Laure TAPERNOUX
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 eph
--- all
--- ---
08h30 his
ocom ocom ocom map
his
fra fra
foge ocom ocom eco
09h20 all
ocom ocom ocom map
mat mat
all
foge ocom ocom eco
10h25 fra fra
fra fra
mat mat
tps
scn
11h15 fra fra
mat mat
ang
tps
ang
12h15 === === === === ===
13h00 mat mat
=== --- === ===
13h50 mat mat
geo
--- trm cui
fra fra
14h40 geo
mus
--- trm cui
fra fra
15h30 ang
avi
--- cui
eph
16h15 === avi
--- === eph



Retour la liste des classes


10g2 S.A710 M. Kamel OUIS
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 eph
--- all
--- ---
08h30 ang
ocom ocom ocom map
ang
fra fra
foge ocom ocom eco
09h20 all
ocom ocom ocom map
mat mat
all
foge ocom ocom eco
10h25 fra fra
fra fra
mat mat
tps
mus
11h15 fra fra
mat mat
his
tps
geo
12h15 === === === === ===
13h00 mat mat
ang
--- === ===
13h50 mat mat
his
--- act cui
fra fra
14h40 scn
geo
--- act cui
fra fra
15h30 --- avi
--- cui
eph
16h15 === avi
--- === eph



Retour la liste des classes


10p1 S.A707 M. Cyril DE VRIES
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- map
his
mus
===
08h30 tps tps
lat ocom ocom map
his
fra
lat ocom ocom eco
09h20 tps tps
lat ocom ocom map
all
fra
lat ocom ocom eco
10h25 eph
mat
ang
eph
all
11h15 mat
fra
mat
eph
ang
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 --- fra
--- mat
fra
14h40 scn
fra
--- mat
geo
15h30 all
ang
--- avi
geo
16h15 === === --- avi
===



Retour la liste des classes


10p2 S.A725 Mme Stphanie CORET
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 mus
map
mat
--- ===
08h30 scn
map ocom ocom map
all
all
map ocom ocom eco
09h20 mat
map ocom ocom map
ang
ang
map ocom ocom eco
10h25 mat
fra
tps tps
eph
geo
11h15 eph
fra
tps tps
eph
his
12h15 === === === === ===
13h00 === mat
--- === ===
13h50 all
mat
--- fra
fra
14h40 ang
his
--- fra
fra
15h30 geo
--- --- avi
---
16h15 --- --- --- avi
---



Retour la liste des classes


11g1 S.A821 M. Fedi JEMLI
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 ang
ang
tps
mus
---
08h30 eph
geo
tps
his
---
09h20 eph
fra fra fra
scn
ang
fra fra fra
10h25 fra fra fra
fra fra fra
all all all
foge ocom ocom
ocom ocom ocom
11h15 mat mat
eph
fra fra fra
foge ocom ocom
ocom ocom ocom
12h15 === === === geo
===
13h00 === === --- === ===
13h50 his
all all all
--- mat mat
trm act
14h40 all all all
mat mat
--- mat mat
trm act
15h30 avi
mat mat
--- fra fra fra
cui
16h15 avi
--- --- === ===



Retour la liste des classes


11g2 S.A807 M. Nicolas MEYLAN
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 scn
tps
--- eph
---
08h30 eph
tps
ang
ang
---
09h20 eph
fra fra fra
his
his
fra fra fra
10h25 fra fra fra
fra fra fra
all all all
foge ocom ocom
ocom ocom ocom
11h15 mat mat
geo
fra fra fra
foge ocom ocom
ocom ocom ocom
12h15 === geo
mus
=== ===
13h00 === === --- === ===
13h50 ang
all all all
--- mat mat
cui act
14h40 all all all
mat mat
--- mat mat
cui act
15h30 avi
mat mat
--- fra fra fra
cui
16h15 avi
=== --- --- ===



Retour la liste des classes


11p1 S.A718 M. Bernard BORTER
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 avi
--- --- ang
---
08h30 avi
ang
ang
fra
fra
09h20 mus
fra
eph
fra
fra
10h25 his
fra
mat
lat ocom ocom
lat ocom ocom
11h15 all
all
mat
lat ocom ocom
lat ocom ocom
12h15 === === === --- map
13h00 === his
--- === ---
13h50 eph
geo
--- mat
mat
14h40 eph
geo
--- mat
all
15h30 --- --- --- tps tps
---
16h15 --- --- --- tps tps
---



Retour la liste des classes


11p2 S.A823 Mme Sandrine VALLAT P.
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 his
eph
avi
all
---
08h30 mat
mat
avi
fra
ang
09h20 mat
ang
mus
his
mat
10h25 fra
tps tps
all
map ocom ocom
map ocom ocom
11h15 fra
tps tps
fra
map ocom ocom
map ocom ocom
12h15 === === === --- map
13h00 all
=== --- === geo
13h50 eph
fra
--- ang
geo
14h40 eph
fra
--- mat
---
15h30 --- --- --- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


11p3 S.A825 Mme Sverine BETSCHART
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- mat
ang
eph
all
08h30 fra
mat
all
tps tps
fra
09h20 ang
mus
fra
tps tps
ang
10h25 avi
all
his
eco ocom ocom
eco ocom ocom
11h15 avi
his
--- eco ocom ocom
eco ocom ocom
12h15 === === === --- map
13h00 === === --- === ===
13h50 mat
fra
--- fra
eph
14h40 mat
fra
--- geo
eph
15h30 --- geo
--- mat
---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


des1 S.A822 M. Patrick FERLAND
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- mat
avi
=== ---
08h30 fra
mat
avi
trm act
fra
09h20 fra
his
mat
trm act
fra
10h25 fra
fra
mat
scn
all
11h15 fra
fra
geo
scn
mus
12h15 === === === === ===
13h00 eph
--- --- eph
---
13h50 mat
all
--- eph
---
14h40 mat
fra
--- mat
---
15h30 --- fra
--- geo
---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


des2 S.A722 Mme M.-Ch. KELLENBERGER
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 fra
all
mat
fra
---
08h30 fra
mat
mat
fra
mus
09h20 all
mat
fra
mat
eph
10h25 scn
geo
fra
fra cui
mat
11h15 scn
his
geo
fra cui
mat
12h15 === === === cui
===
13h00 === eph
--- === ===
13h50 avi
eph
--- --- ---
14h40 avi
fra
--- --- ---
15h30 trm act
fra
--- --- ---
16h15 trm act
--- --- --- ---



Retour la liste des classes


a07 S.A721 Mme Dolma BUZZI
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 fra
eph
mat
all
avi
08h30 fra
mus
mat
ang
avi
09h20 fra
fra
ang
fra
all
10h25 all
fra
eph
fra
fra
11h15 fra
fra
eph
geo
fra
12h15 === === === === ===
13h00 === mat
--- mat
===
13h50 fra
mat
--- scn
fra
14h40 fra
--- --- --- fra
15h30 his
--- --- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


a08 S.A810 Mme Eva PARASKEVOPOULOS
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 fra
his
ang
fra
fra
08h30 fra
fra
mat
fra
fra
09h20 all
mat
mat
mus
fra
10h25 fra
fra
mat
fra
fra
11h15 fra
fra
mat
all
fra
12h15 === === === === ===
13h00 eph
=== --- eph
---
13h50 geo
avi
--- eph
---
14h40 scn
avi
--- ang
---
15h30 --- --- --- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


a12 S.A811 M. Daniel LEFEBVRE
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- act
fra
avi
mus
08h30 fra
act
fra
avi
fra
09h20 fra
fra
geo
mat
fra
10h25 mat
mus
mat
his
mat
11h15 mat
fra
fra
fra
fra
12h15 === === === === ===
13h00 eph
--- --- eph
---
13h50 fra
scn
--- eph
---
14h40 fra
scn
--- --- ---
15h30 mat
fra
--- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


a15 S.A809 Mme Annick BIDAUD
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- fra
mat
geo
fra
08h30 mat
mat
fra
fra
his
09h20 mat
all
fra
scn
fra
10h25 all
fra
fra
mat
fra
11h15 ang
fra
fra
fra
ang
12h15 === === === === ===
13h00 eph
avi
--- eph
---
13h50 mus
fra
--- eph
---
14h40 --- fra
--- --- ---
15h30 --- fra
--- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


7/6 S.12 M. Nicolas FORZINETTI
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 all
fra
fra
ang
eph
09h20 mat
fra
fra
mus
eph
10h25 mat
mat
eph
mat
scn
11h15 geo
all
--- mat
scn
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 mus
his
--- all
avi
14h40 fra
ang
--- fra
avi
15h30 fra
geo
--- his
trm act
16h15 === === --- === trm act



Retour la liste des classes


7/7 S.19 M. Olivier MERTENAT
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === all
=== ===
08h30 fra
mat
his
mat
ang
09h20 all
ang
geo
all
fra
10h25 fra
eph
mat
trm act
mat
11h15 fra
eph
mat
trm act
eph
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 avi
fra
--- fra
geo
14h40 avi
scn
--- fra
his
15h30 mus
scn
--- --- mus
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


7/8 S.13 Mme Mlissa CARON
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === mat
=== ===
08h30 trm act
mus
fra
all
scn
09h20 trm act
his
avi
mat
scn
10h25 his
all
avi
fra
ang
11h15 all
geo
eph
fra
mat
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === mus
13h50 geo
fra
--- mat
eph
14h40 fra
fra
--- mat
eph
15h30 fra
--- --- ang
---
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


7/9 S.17 Mme Stella DE BENOIT
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 fra
fra
mat
eph
fra
09h20 fra
all
mus
eph
geo
10h25 eph
scn
fra
fra
his
11h15 all
scn
fra
his
all
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 geo
ang
--- mus
trm act
14h40 mat
mat
--- ang
trm act
15h30 mat
mat
--- avi
---
16h15 === === --- avi
===



Retour la liste des classes


8/6 S.18 Mme Fabienne RAVAZ
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 avi
all all
fra
ang
trm act
09h20 avi
mus
ang
all
trm act
10h25 eph
eph
fra
geo
mus
11h15 mat
eph
fra
fra
fra fra
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 all
mat mat
--- scn
mat
14h40 fra
geo
--- scn
mat
15h30 fra
his
--- mat
his
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


8/7 S.16 Mme Ana Sofia SANTOS
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 fra
eph
ang
his
geo
09h20 mat
eph
mat
all
mat
10h25 mat
mus
fra
ang
fra fra
11h15 eph
mat mat
fra
fra
mus
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 scn
fra
--- avi
his
14h40 scn
fra
--- avi
all
15h30 geo
all all
--- trm act
---
16h15 === === --- trm act
===



Retour la liste des classes


8/8 S.10 M. Andr LAVANCHY
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === === === === ===
08h30 fra fra
fra
fra
all
mat
09h20 all
fra
fra
mat
his
10h25 avi
all all
mat
geo
trm act
11h15 avi
ang
mat
geo
trm act
12h15 === === === === ===
13h00 === eph
--- mus
===
13h50 ang
scn
--- fra
eph
14h40 mus
scn
--- fra
eph
15h30 his
--- --- --- mat mat
16h15 === === --- === ===



Retour la liste des classes


8/9 S.15 Mme Chantal PATRIARCA
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 === all
=== === ===
08h30 fra
scn
mus
geo
all
09h20 fra
scn
fra
mat
fra fra
10h25 his
trm act
all all
fra
eph
11h15 eph
trm act
mat
mus
eph
12h15 === === === === ===
13h00 ang
=== --- === ===
13h50 mat
fra
--- avi
his
14h40 mat
fra
--- avi
mat mat
15h30 --- geo
--- --- ang
16h15 --- === --- === ===



Retour la liste des classes


9G4 S.3 M. Cdric FINKBEINER
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- ang
ang
eph
---
08h30 mat mat
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom eco
---
09h20 mat mat
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom eco
mus
10h25 all all
foge ocom ocom eco
mat mat
ang
mat mat
11h15 his
foge ocom ocom eco
his
all all
mat mat
12h15 === === all
=== ===
13h00 === === --- === ===
13h50 fra fra
avi act
--- geo
---
14h40 fra fra
avi act
--- geo
---
15h30 --- eph
--- tps tps
---
16h15 --- eph
--- tps tps
---



Retour la liste des classes


9G5 S.21 Mme Marion JACOT
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- geo
ang
geo
---
08h30 mat mat
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom eco
his
09h20 mat mat
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom eco
ang
10h25 all all
foge ocom ocom eco
mat mat
ang
mat mat
11h15 --- foge ocom ocom eco
his
all all
mat mat
12h15 === === all
=== ===
13h00 === === --- === ===
13h50 fra fra
trm act
--- tps tps
---
14h40 fra fra
trm act
--- tps tps
---
15h30 eph
eph
--- mus
---
16h15 --- eph
--- --- ---



Retour la liste des classes


9G6 S.4 Mme Dina COCHARD
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- --- eph
--- geo
08h30 mat mat
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom eco
his
09h20 mat mat
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom eco
ang
10h25 all all
foge ocom ocom eco
mat mat
mus
mat mat
11h15 geo
foge ocom ocom eco
ang
all all
mat mat
12h15 === === all
=== ===
13h00 === all
--- === ===
13h50 fra fra
tps tps
--- his
---
14h40 fra fra
tps tps
--- ang
---
15h30 avi trm act
--- --- eph
---
16h15 avi trm act
--- --- eph
---



Retour la liste des classes


9P4 S.23 Mme Anne-Sylvie DAMAY
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 mat
mat
mus
map
mat
08h30 fra
all
mat
lat ocom ocom eco
ang
09h20 fra
ang
mat
lat ocom ocom eco
all
10h25 avi act
lat ocom ocom eco
fra
fra
his
11h15 avi act
lat ocom ocom eco
fra
fra
his
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ===
13h50 all
--- --- geo
tps tps
14h40 ang
--- --- geo
tps tps
15h30 --- --- --- eph
eph
16h15 --- --- --- --- eph



Retour la liste des classes


9P5 S.1 M. Mario LUCIFORA
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- his
--- map
---
08h30 fra
fra
all
map ocom ocom eco
fra
09h20 fra
eph
mat
map ocom ocom eco
his
10h25 trm act
map ocom ocom eco
fra
geo
mat
11h15 trm act
map ocom ocom eco
fra
geo
mat
12h15 ang
=== === mus
===
13h00 === === --- === ===
13h50 tps tps
mat
--- all
ang
14h40 tps tps
mat
--- ang
all
15h30 --- --- --- --- eph
16h15 --- --- --- --- eph



Retour la liste des classes


10G3 S.8 M. Julien BOHNY
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- his
tps
fra fra
===
08h30 eph
foge ocom ocom map
tps
all all
ocom ocom ocom eco
09h20 eph
foge ocom ocom map
ang
ang
ocom ocom ocom eco
10h25 his
fra fra
eph
mat mat
fra fra
11h15 mat mat
mat mat
all all
scn
fra fra
12h15 === === === === ===
13h00 === === --- === ang
13h50 all all
geo
--- trm cui
mus
14h40 fra fra
geo
--- trm cui
mat mat
15h30 fra fra
avi
--- cui
mat mat
16h15 === avi
--- === ===



Retour la liste des classes


10G4 S.14 Mme Sybille WEBER
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 his
--- tps
fra fra
===
08h30 eph
foge ocom ocom map
tps
all all
ocom ocom ocom eco
09h20 eph
foge ocom ocom map
his
eph
ocom ocom ocom eco
10h25 geo
fra fra
ang
mat mat
fra fra
11h15 mat mat
mat mat
all all
ang
fra fra
12h15 === === === === ===
13h00 mus
=== --- === ===
13h50 all all
ang
--- act cui
scn
14h40 fra fra
geo
--- act cui
mat mat
15h30 fra fra
avi
--- cui
mat mat
16h15 === avi
--- === ===



Retour la liste des classes


10P3 S.22 Mme Emilie PERRENOUD
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 his
map
avi
mus
===
08h30 fra
eco ocom ocom map
avi
mat
ita ocom ocom eco
09h20 mat
eco ocom ocom map
scn
ang
ita ocom ocom eco
10h25 mat
ang
fra
all
fra
11h15 all
his
fra
fra
fra
12h15 === === === === ===
13h00 ang
eph
--- === mat
13h50 eph
geo
--- --- mat
14h40 eph
geo
--- --- all
15h30 --- --- --- --- tps tps
16h15 --- --- --- --- tps tps



Retour la liste des classes


10P4 S.24 Mme Romance JAQUET
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 ang
map
avi
mat
===
08h30 all
ita ocom ocom map
avi
fra
map ocom ocom eco
09h20 geo
ita ocom ocom map
mat
fra
map ocom ocom eco
10h25 fra
mat
tps tps
geo
mat
11h15 fra
mus
tps tps
scn
mat
12h15 === === === === ===
13h00 his
=== --- eph
===
13h50 eph
fra
--- all
all
14h40 eph
fra
--- ang
ang
15h30 --- his
--- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


11G3 S.7 Mme Hatice Rose ORDULU
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 avi
his
mat
fra fra
ang
08h30 avi
his
geo
ang
mat mat
09h20 all all
geo
eph
all all
mat mat
10h25 mat mat
all all
fra fra
ocom ocom ocom
foge ocom ocom
11h15 ang
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom
foge ocom ocom
12h15 === === === tps
===
13h00 === === --- tps
===
13h50 trm
eph
--- === mat mat
14h40 trm
eph
--- mus
fra fra
15h30 cui
--- --- scn
fra fra
16h15 === --- --- --- ---



Retour la liste des classes


11G4 S.11 M. Nhmie LEBLOND
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 avi
mus
mat
fra fra
scn
08h30 avi
ang
eph
ang
mat mat
09h20 all all
his
geo
all all
mat mat
10h25 mat mat
all all
fra fra
ocom ocom ocom
foge ocom ocom
11h15 ang
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom
foge ocom ocom
12h15 his
=== mat
=== ===
13h00 === === --- === geo
13h50 cui
eph
--- --- mat mat
14h40 cui
eph
--- --- fra fra
15h30 cui
tps
--- --- fra fra
16h15 === tps
--- === ---



Retour la liste des classes


11G5 S.6 M. Grgoire YERSIN
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- tps
mat
fra fra
mus
08h30 ang
tps
eph
his
mat mat
09h20 all all
ang
eph
all all
mat mat
10h25 mat mat
all all
fra fra
ocom ocom ocom
foge ocom ocom
11h15 his
fra fra
fra fra
ocom ocom ocom
foge ocom ocom
12h15 === === === === ===
13h00 eph
=== --- ang
===
13h50 act
geo
--- scn
mat mat
14h40 act
geo
--- --- fra fra
15h30 cui
avi
--- --- fra fra
16h15 === avi
--- === ---



Retour la liste des classes


11P4 S.2 Mme Christelle NOUE
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- --- mat
mat
---
08h30 all
mat
ang
ang
his
09h20 ang
mat
fra
fra
mat
10h25 fra
fra
all
ita ocom ocom
ita ocom ocom
11h15 fra
fra
eph
ita ocom ocom
ita ocom ocom
12h15 === === === === map
13h00 === === --- === ===
13h50 geo
avi
--- eph
---
14h40 geo
avi
--- eph
mus
15h30 tps tps
his
--- --- all
16h15 tps tps
--- --- --- ---



Retour la liste des classes


11P5 S.20 Mme Florence BOREL
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 tps tps
geo
all
--- mat
08h30 tps tps
all
fra
fra
mus
09h20 fra
fra
ang
geo
his
10h25 ang
avi
mat
map ocom ocom
map ocom ocom
11h15 all
avi
mat
map ocom ocom
map ocom ocom
12h15 === === === === map
13h00 eph
=== --- === ===
13h50 mat
his
--- eph
fra
14h40 mat
ang
--- eph
fra
15h30 --- --- --- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


Cdir
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- --- --- --- ---
08h30 --- --- --- --- ---
09h20 --- --- --- --- ---
10h25 --- --- --- --- ---
11h15 --- --- --- --- ---
12h15 --- --- --- --- ---
13h00 --- --- --- --- ---
13h50 cdir cdir cdir cdir cdir cdir
--- --- --- ---
14h40 cdir cdir cdir cdir cdir cdir
--- --- --- ---
15h30 cdir cdir cdir cdir cdir cdir
--- --- --- ---
16h15 cdir cdir cdir cdir cdir cdir
--- --- --- ---



Retour la liste des classes


ad
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 ad
ad
ad
ad
ad
08h30 --- --- --- --- ---
09h20 --- --- --- --- ---
10h25 --- --- --- --- ---
11h15 --- --- --- --- ---
12h15 --- --- --- --- ---
13h00 --- --- --- --- ---
13h50 --- --- --- --- ---
14h40 --- --- --- --- ---
15h30 --- --- --- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


AD
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 ad
ad
ad
ad
ad
08h30 --- --- --- --- ---
09h20 --- --- --- --- ---
10h25 --- --- --- --- ---
11h15 --- --- --- --- ---
12h15 --- --- --- --- ---
13h00 --- --- --- --- ---
13h50 --- --- --- --- ---
14h40 --- --- --- --- ---
15h30 --- --- --- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---



Retour la liste des classes


ams
  lundi mardi mercredi jeudi vendredi
07h40 --- --- --- --- ---
08h30 --- --- --- --- ---
09h20 --- --- --- --- ---
10h25 --- --- --- --- ---
11h15 --- --- --- --- ---
12h15 --- --- ams
--- ams
13h00 --- --- --- --- ams
13h50 --- --- --- --- ---
14h40 --- --- --- --- ---
15h30 --- --- --- --- ---
16h15 --- --- --- --- ---